دانلود فیلتر شکن Clad Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن Clad Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن Clad Vpn با لینک مستقیم

نسخه اصلی برنامه قوی کلد وی پی ان

با فیلتر شکن Clad Vpn می توانید به تمام سایت های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. همچنین برنامه هایی را که در کشور شما محدود شده اند را با سرور های سریع این برنامه نصب کنید و بدون محدودیت زمانی از آن ها بهره ببرید. علاوه بر آن استفاده از این برنامه کاملا رایگان و در دسترس است و بدون تجربه اولیه می توانید از آن استفاده کنید .

دانلود فیلترشکن نکست اندروید

 

[دانلود فیلترشکن Speed Vpn Pro برای اندروید

امنیت بالای برنامه

این فیلتر شکن یک نرم افزار امنیتی عالی است که دسترسی به اینترنت امن و خصوصی را از هر نقطه جهان برای شما فراهم می کند . همچنین بهترین امنیت مرورگر را هنگام مرور وب سایت ها به شما می دهد .این پروکسی VPN از آخرین فناوری رمزگذاری استفاده می کند تا امنیت شما را به شدت افزایش دهد.

با فیلتر شکن Clad Vpn ناشناس بمانید

می توانید با این برنامه IP خود را با اتصال به سرور در هر کشوری که انتخاب می کنید، ایمن و پنهان کنید. همچنین شما را در هر شرایطی ناشناس نگه می دارد و موقعیت مکانی اصلی شما را به کسی نشان نمی دهد. در کل این برنامه دارای یک سیاست عدم ورود به سیستم است که به سادگی چیزی را ثبت نمی کند.

استفاده از تمام برنامه های مسدود شده

این فیلتر شکن دارای سرور های پروکسی اختصاصی است که منحصراً برای پخش جریانی ایجاد شده است. شما با این اپلیکیشن رایگان می توانید فیلم های مورد علاقه خود را تماشا کنید . همچنین می توانید برنامه هایی مثل Netflix، YouTube، HBO Max، Disney Plus، BBC iPlayer، Hulu، Amazon Prime Video، Hotstar و سایر سرویس های پخش اصلی جهان را از حالت انسداد خارج کنید.

سرور های نامحدود برنامه Clad Vpn

با Clad Vpn پهنای باند نامحدودی را تجربه کنید و حتی زمانی که از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید محافظت شوید . همچنین می توانید از مرور ناشناس و کامل برخوردار شوید. علاوه بر آن به سرور های امن ما از سرتا سر جهان متصل شوید تا دسترسی رایگان و نامحدودی را تجربه کنید و وب‌سایت‌ ها، بازی‌ ها و محتوای جریانی را رفع انسداد کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.