دانلود فیلتر شکن EasyOVpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن EasyOVpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن EasyOVpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن ایزی او پرو بدون قطعی + نسخه جدید

با استفاده از برنامه EasyOVpn ، هنگام دسترسی به سایت ها شما نیازی به نگرانی در مورد هر گونه نقض یا حمله ندارید. حتی زمانی که از اینترنت برای ساعت های طولانی استفاده می کنید ، می توانید به این برنامه رایگان متصل شوید. شما می‌توانید به راحتی به وب‌ سایت‌ ها یا برنامه‌ های محدود شده از مکان‌ های مختلف دنیا دسترسی داشته باشید.

دانلود فیلترشکن اوکو اندروید

 

دانلود فیلترشکن DR INFOO VPN برای اندروید

سرور هایی با دسترسی آسان

این فیلتر شکن دارای ویژگی های هیجان انگیزی است که اتصالات پرسرعت را به دستگاه شما ارائه می دهد. این برنامه با سرور های مختلف در ایالات متحده کار می کند. ولی سرور های جدید و متعددی در کشور های دیگر مانند کانادا، هند، سنگاپور، ژاپن، آلمان وجود دارد . تا با سرعت بالا بتوانید به هر برنامه ای دسترسی پیدا کنید.

افزایش ایمنی فیلتر شکن EasyOVpn

این برنامه داده های شخصی شما را که به سرور ها متصل می شوید را کاملا ایمن می کند. برای دریافت این امنیت شما فقط کافی است نسخه جدید این فیلتر شکن را دانلود کنید . سپس با یک ضربه به یکی از سرور های پرسرعت متصل شوید. تا بتوانید مروری ایمن و سریع را هنگام گشت و‌ گذار در اینترنت تجربه کنید .

سرعت بالای دسترسی به منابع محدود شده

ایزی او سرعت برنامه‌ ها و سایت‌ هایی را که استفاده می‌ کنید افزایش می‌ دهد و هیچ گزارشی از مرور شما باقی نمی‌ گذارد. از طریق این برنامه می توانید به هر وب سایت و محتوایی در جهان دسترسی داشته باشید و ویدیو های آنلاین را با سرعت بالا تماشا کنید.

کاهش خطرات اتصال به وای فای های عمومی با EasyOVpn

وای‌ فای‌ های عمومی به هیچ عنوان ایمن نیستند و هر کسی می‌تواند به راحتی به آن‌ ها دسترسی داشته باشد. اگر مراقب نباشید، ممکن است عکس‌ های خصوصی، اطلاعات بانکی و هرگونه اطلاعاتی در مورد شما فاش شود. به همین دلیل است که هرگز نباید از Wi-Fi های عمومی استفاده کنید، مگر اینکه از فیلتر شکن EasyOVpn استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.