دانلود فیلتر شکن Ex Vpn نسخه جدید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن Ex Vpn نسخه جدید با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن Ex Vpn نسخه جدید با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان ای ایکس برای آیفون

برنامه Ex Vpn می تواند هر وب سایت یا انسداد برنامه را دور بزند تا بتوانید فوراً از آن استفاده کنید. هنگام اتصال به این برنامه انگار هیچ محدودیتی برای دسترسی به موارد سانسور شده وجود ندارد. همچنین می توانید هنگام استفاده از برنامه ها و تماشای فیلم ها، از فعالیت های آنلاین خود محافظت بیشتری دریافت کنید.

دانلود فیلترشکن اِرت اندروید

 

دانلود فیلترشکن Vpn 001 برای اندروید

سرور های پرسرعت در مکان های مختلف

سرور های پرسرعت این فیلتر شکن در کشور هایی مانند کره جنوبی، کانادا، ایالات متحده، فرانسه، آلمان، هند، ژاپن، ایرلند، سنگاپور هستند. شما می توانید آزادانه به هر کدام از این سرور ها متصل شوید و با سرعت بالا به بسیاری از وب سایت ها دسترسی داشته باشید.

اتصال با استفاده از انواع شبکه ها

با دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Ex Vpn می توانید به راحتی به شبکه های مختلف متصل شوید. چه از WiFi، 3G، 4G یا حتی 5G استفاده کنید می توانید با سرعت بالا هر محدودیتی را دور بزنید ‌. با تمام این ویژگی ها ، برنامه تضمین می کنید که از داده های شما کاملا محافظت می کند. پس با نصب این برنامه از اتصال سریع و ایمن لذت ببرید .

مرور ناشناس با سرعت بالا توسط Ex Vpn

این فیلتر شکن مجهز به سرور های جهانی است تا اطمینان حاصل شود که می توانید در حین اتصال به وب سایت های مختلف ناشناس باقی بمانید. این برنامه همچنین دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد سرعت وب سایت ها و برنامه های مورد استفاده خود را افزایش دهید.

اتصال به فیلتر شکن Ex Vpn با حداکثر 5 دستگاه

پس از دانلود برنامه و ثبت نام برای یک حساب، می توانید حداکثر 5 دستگاه را به آن متصل کنید. پس از اتصال همه دستگاه‌ های شما ایمن باقی می مانند . همچنین به شما اطمینان می دهد از داده هایتان به خوبی محافظت می شود ، بدون اینکه سرعت اتصالتان کاهش پیدا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.