دانلود فیلتر شکن سریع Horton Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن سریع Horton Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن سریع Horton Vpn با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان هورتون نسخه جدید برای اندروید

نسخه رایگان Horton Vpn به شما امکان می دهد با خیال راحت وب سایت ها را مرور کنید . همچنین هر محتوای آنلاینی را که ممکن است در کشور شما مسدود شده باشد باز کنید. می توانید با استفاده از این برنامه نصب شده روی دستگاه خود بازی های مختلف را انجام دهید. یا برنامه های با محدودیت دیگری را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود دانلود کنید.

دانلود فیلترشکن جاوا اندروید

 

دانلود فیلترشکن Gartal Vpn برای اندروید

دسترسی به انواع سرورها

هورتون وی پی ان سرور های زیادی را در کشور های مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد. این سرور ها در کشور هایی مثل کانادا، هند، آلمان، سنگاپور، بریتانیا و ایالات متحده وجود دارد. که می توانید هر کدام را انتخاب و به آن ها متصل شوید .

جلوگیری از ردیابی شدن

شما باید سروری را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد آدرس واقعی خود را پنهان کنید. به این ترتیب، مجرمان سایبری در تلاش برای شناسایی اعتبار واقعی شما و همچنین داده های شما مشکل خواهند داشت. در نتیجه هنگام مرور همیشه ایمن خواهید ماند .

سرعت بالا و نامحدود فیلتر شکن Horton Vpn

هنگام استفاده از این برنامه سریع ،هیچ محدودیتی در داده های شما وجود ندارد. به همین دلیل عملکرد شما سریع تر از همیشه خواهد بود و بدون اینکه دسترسی شما به رمزگذاری را محدود کند می توانید از امکانات آن بهره ببرید.

با فیلتر شکن Horton Vpn ناشناس بمانید

این برنامه قوی به شما امکان می دهد آدرس IP خود را ناشناس نگه دارید . همچنین می توانید از یک پروکسی برای اتصال به چندین دستگاه، بدون نگرانی از بابت لو‌ رفتن اطلاعات خود استفاده کنید.

اتصال رایگان و ایمن

این برنامه یک فیلتر شکن است که هنگام آنلاین بودن محافظت کامل را به شما ارائه می دهد. در حین استفاده از آن، می توانید بدون نگرانی به هات اسپات های عمومی متصل شوید یا در محل کار یا خانه از آن به صورت رایگان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.