دانلود فیلتر شکن Macro Vpn برای آیفون + رایگان

دانلود فیلتر شکن Macro Vpn برای آیفون + رایگان

دانلود فیلتر شکن Macro Vpn برای آیفون + رایگان

فیلتر شکن قوی و پرسرعت ماکرو

وی پی ان رایگان Macro Vpn دارای یک رابط کاربردی واضح است. که به شما اجازه می دهد به تمام منابع اینترنتی و سایت ها دسترسی پیدا کنید .همچنین می توانید به منابع مسدود شده محلی، مانند شبکه های اجتماعی، با یک کلیک ساده متصل شوید .

دانلود فیلترشکن اوکو اندروید

 

دانلود فیلترشکن Near Vpn برای اندروید

حفاظت از حریم شخصی

با این فیلتر شکن به راحتی حریم شخصی آنلاین خود را تقویت کرده و به شما امکان می دهد با خیال راحت و ناشناس در اینترنت مرور کنید. هنگام استفاده از کانون Wi-Fi عمومی از شما محافظت می کند. علاوه بر آن می‌توانید با نسخه جدید این برنامه یک اتصال ایمن به شبکه دیگری از طریق اینترنت ایجاد کنید.

اتصال آنلاین به Macro Vpn به صورت مخفی

این اپلیکیشن یک اتصال شبکه خصوصی بین دستگاه ها از طریق اینترنت ایجاد می کند. ماکرو وی پی ان برای انتقال داده ها به صورت ایمن و ناشناس از طریق شبکه های عمومی استفاده می شود. همچنین با مخفی کردن آدرس IP کاربران و رمزگذاری داده ها کار می کند تا برای کسی که مجاز به دریافت آن نیست قابل خواندن نباشد.

رمز گذاری برای کاهش خطرات

این فیلتر شکن از رمزگذاری برای محافظت از اتصال اینترنت شما در برابر دسترسی غیرمجاز استفاده می کند. این امر احتمال به خطر افتادن داده های شما را کاهش می دهد. ماکرو Vpn به کاربران اجازه دسترسی از راه دور در هر سایتی را می دهد .

ناشناس بمانید

فیلتر شکن ماکرو ناشناس بودن کامل و محافظت بیشتر از داده های شما را هنگام بازدید از وب سایت های بزرگسالان فراهم می کند. هیچ کس هرگز متوجه نخواهد شد که شما آن صفحات وب را دیده اید و نمی توانند شما را ردیابی کنند.

رابط کاربری ساده و آسان فیلتر شکن Macro Vpn

نصب و استفاده از این برنامه بسیار ساده است زیرا دارای رابط کاربری ساده ای است. همچنین به تنظیمات پیچیده نیاز ندارد به همین دلیل به سادگی می توانید از آن و سرور های پرسرعتش برای مرور و تماشای فیلم استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.