دانلود فیلتر شکن Vpn in Touch به صورت رایگان + premium

دانلود فیلتر شکن Vpn in Touch به صورت رایگان + premium

دانلود فیلتر شکن Vpn in Touch به صورت رایگان + premium

فیلتر شکن سریع وی پی ان این تاچ برای اندروید + برای کامپیوتر

فیلتر شکن Vpn in Touch تمام ترافیک شما را هنگام استفاده از این برنامه رمزگذاری می کند. همچنین از حریم خصوصی و هویت آنلاین شما هنگام مرور سایت های فیلتر شده در کشور های مختلف محافظت می کند .
علاوه بر آن به شما امکان می دهد بدون ترس از ردیابی شدن توسط هکرها یا ردیاب ها، وب را با خیال راحت مرور کنید و برنامه های دلخواهتان را نصب کنید.

دانلود فیلترشکن زبرا اندروید

 

دانلود فیلترشکن Melon Vpn برای اندروید

رایگان و‌ نامحدود

وی پی ان این تاچ یک برنامه نامحدود، سریع و رایگان برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اینترنت برای همه کاربران اندروید است. که شما می توانید تمام محتوا ها و سرویس های مسدود شده جغرافیایی را نیز با این برنامه رایگان رفع انسداد می کند. فقط کافی است نسخه جدید این برنامه را با لینک های مستقیم دانلود کنید تا از تمام این امکانات یک‌ جا بهره ببرید‌.

دسترسی آسان و امن به اینترنت با Vpn in Touch

این فیلتر شکن یک برنامه سریع است که سرویس پروکسی نامحدودی را ارائه می دهد. بدون نیاز به هیچ گونه پیکربندی، فقط کافی است روی دکمه اتصال در وسط صفحه کلیک کنید. تا بتوانید به صورت ایمن و سریع به اینترنت و تمام برنامه ها دسترسی داشته باشید.

رمزگذاری اطلاعات شخصی

هنگامی که صحبت از ایمنی اینترنت می شود، Vpn in Touch یک ابزار ضروری برای تلفن همراه شما است. این برنامه اتصال شما را رمزگذاری می‌ کند تا هیچ کس نتوانند فعالیت‌ های آنلاین شما را ردیابی کنند. در نتیجه اتصال شما هنگام مرور همیشه ایمن خواهد بود .

ویژگی های فیلتر شکن قوی Vpn in Touch

سرور این برنامه آدرس IP شما را پنهان می کند و از اطلاعات خصوصی شما محافظت می کند.
همچنین این برنامه وای فای عمومی را که یک شبکه نا امن است را به یک شبکه خصوصی و ایمن تبدیل می کند . وی پی ان این تاچ به رفع انسداد سایت ها و برنامه ها در تلفن های اندرویدی شما کمک می کند. تا بتوانید به صورت ایمن و ناشناس به هر ارتباط محدود شده دسترسی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.